פסגות

אורן נכסים והשקעות בע"מ

ייזום והשבחת נדל"ן מעל 30 שנה של התמחות בתחום הנדל"ן 

פסגות אורן נכסים והשקעות

בית השקעות בנדל"ן של נכסים בישראל

פסגות אורן נכסים והשקעות הינו בית השקעות בנדל"ן של נכסים בישראל.

פסגות אורן נכסים והשקעות בע"מ היא חברת נדל"ן מהמובילות בתחומה בבעלות היזם רונן אורן. החברה יוזמת ומתכננת פרויקטים למגורים מסחר ולוגיסטיקה, כמו כן פסגות פועלת בתחום של השבחת קרקעות והפיכתם למתחמי מגורים מרהיבים.
המומחיות של החברה היא במציאת עסקאות מגורים אטרקטיביות בעלות פוטנציאל עסקי לרווח, ורכישתם על ידי משקיעים פרטיים ומוסדיים תוך ליווי צמוד הן בפן המשפטי והן בפן התכנוני מתוך כוונה שהמשקיעים ישיאו את רווחיהם במידה רבה.
החברה עוסקת מזה 30 שנה בנדל"ן. יוזמת, מלווה, מתכננת ומוכרת פרויקטים נדל"נים רחבי היקף של מאות יחידות דיור בכול חלקי הארץ.

פסגות אורן נכסים והשקעות משלבת בעסקיה את כל היכולות העסקיות, המשפטיות והתכנוניות ובכך מייעלת ומשיאה את רווחיהם של המשקיעים במאות אחוזים בכול עסקה ועסקה.

האסטרטגיה של החברה – איתור הזדמנויות נדל"ניות ורכישות על ידי משקיעים פרטיים יחדיו לצורך הגדלת רווחיהם.

החזון של החברה: מציאת הזדמנויות נדל"ניות לחוג המשקיעים הרחב של החברה והפיכתם לשותפים מלאים לרווחים בשקיפות, אמינות ובעיקר תוך ניצול הידע הרב שנצבר בכול השנים.

החזון של החברה

מציאת הזדמנויות נדל"ניות לחוג המשקעים של החברה והפיכתם לשותפים מלאים לרווחים בשקיפות , אמינות ובעיקר תוך ניצול הידע הרב שנצבר בכול השנים.

האסטרטגיה של החברה

איתור הזדמנויות נדל"ניום ורכישתם ע"י משקיעים פרטיים יחדיו לצורך הגדלת רווחיהם.

מחפשים חברת השקעות בנדל"ן?

פסגות אורן נכסים והשקעות

בשנים האחרונות ישנה עליה חדה בקרב משקיעים ויזמים בתחום הנדל"ן. הדבר אינו מקרי כלל היות וביקוש הדיור עולה בכל שנה ואם לקחים את הנתון ברזולוציה קטנה יותר אפשר לומר אף בכל חודש יותר ויותר אנשים מחפשים לקנות נכסים וכפועל יוצא מכך רבים מעוניינים להשקיע את ממונם בהשקעות נדל"ן שמניבות רווח גדול יחסית. ישנם אנשים שיודעים איך לנצל את ההזדמנות שניקרת בדרכם ובזכות זה הם יוצרים מכך רווח נכבד מאוד לכיסם האישי. אם כך המצב, הרי לא מפתיע כלל למה ישנה עליה מתמדת של משקיעי נדל"ן בנכסים רבים בעולם בכלל ובישראל בפרט.
אחת הדרכים שנמצאו היעילות והבטוחות ביותר להשקעה היא השקעת נדל"ן. בהשקעות נדל"ן הסיכונים נמוכים בהרבה מהסיכונים בהשקעות אחרות כמו השקעות בבורסה וכד'. מה גם הביקוש בדיור בישראל רק הולך ועולה עם השנים ולכן מעגל הבנייה בישראל ממשיך להתעצם בכל שנה. אנחנו רואים יותר ויותר אדמות מופשרות לבנייה, יותר ויותר הרחבות שטחים בישובים וקיבוצים שונים ברחבי הארץ וכן הלאה. כשיש ביקוש כל כך גדול, איך יודעים לאיזו חברת השקעות נדל"ן להצטרף ומה כדאי לבדוק לפני שיוצאים לדרך?

למה להשקיע דווקא בנדל"ן?

ענף הבנייה והביקוש לדיור בישראל הולכים וגדלים בכל שנה. ישראלים רבים מעוניינים להגשים את חלומם ולרכוש דירה או בית בישראל. לכן המדינה מאפשרת יותר ויותר שטחים לבנייה וכך ניתנת ההזדמנות לרבים להגשים את חלומם ולהחזיק בנכס פרטי משלהם. גם בתחום הבנייה המסחרית הביקוש רק הולך ועולה עם השנים וכך ניתן להבחין באזורי תעשייה מתחדשים ברחבי הארץ או הרחבות באזורי תעשייה שונים ועל הקרקעות הללו נבנים עוד מרכזים מסחריים ו/או בנייני משרדים. בין אם הבחירה בהשקעת נדל"ן במבני מגורים ובין אם במבני מסחר הפוטנציאל להרוויח יותר גבוה משמעותית מהשקעות בתחומים אחרים כמו בשוק ההון בהם הסיכון גבוהה יותר.

למה לבחור בפסגות אורן - ייזום והשבחת נדל"ן?

בתחום הנדל"ן הניסיון והותק הם קלף חזק כדי להרוויח ולהצליח. בזכות הניסיון רב השנים והפרויקטים הרבים שהחברה הייתה מעורבת בהם, אנשי צוות החברה יודעים לאתר קרקעות לבניה ולהעריך את אחוזי ההצלחה בהן, לתכנן לפרטי פרטים על מנת להשיג מיצוי מרבי מהתב"ע (תוכנית בניין עיר) וכמובן למקסם את הרווחים לרוכש. יחד עם שילוב ההתמחות בתחום הנדל"ן, ידע מקיף בתחום המיסוי והתמקצעות משפטית כל אלו יחד מאפשרים טיפול מקיף תחת קורת גג אחת וכך למקסם את הרווחים. לכן אם אתם רוצים לפנות לחברת השקעות נדל"ן עשו זאת עם החברה המובילה בישראל, פסגות אורן - ייזום והשבחת נדל"ן.

מעוניינים להשקיע בנדל"ן ?

פנו אלינו עוד היום למגוון הצעות רווחיות
כל התמונות באתר להמחשה בלבד
he_ILעִבְרִית