תכנון מערכות אינסטלציה

מערכות מים וביוב קיימות בכל מבנה בין אם מדובר על בית פרטי ובין אם מדובר על בניין מגורים. יועץ אינסטלציה הוא בעל מקצוע שבונה תוכניות נדרשות לשם קבלת היתר בנייה מהרשות המקומית. יועץ אינסטלציה הוא לא אינסטלטור רגיל אלא איש מקצוע מיומן ומנוסה לרוב מדובר במהנדס מיומן בתכנון מערכות אינסטלציה מתקדמות, יועץ אינסטלציה עובד מול אדריכל הפרויקט ובודק היתכנות לפי תוכנית ראשוניות של המבנה, מבצע תכנית ניקוז ותכנון צנרת, קופסאות ביקורת ועוד.

בנוסף לתכנון ניקוז המים במבנה על יועץ האינסטלציה לתכנן גם את אספקת המים למבנה נמצאת באחריותו של היועץ. יועץ האינסטלציה קובע את השימוש במאגר המים ונפחו של המאגר, קובע את ההספקים והחיבורים למשאבות במידת הצורך מתכנן את גמל המים הראשי למבנה ובמקרה של בניין מגורים הוא מחלק לדירות באמצעות שימוש בסוללת מים לכל דירה.

מערכות מים, ביוב ומערכות אש קיימות בכל מבנה, החשיבות שלהן היא קריטית. מדובר על מערכות שאמורות למנוע בעיות, אך באותה נשימה גם לספק פתרונות אידיאליים. בזכות יועץ אינסטלציה תוכלו להיות רגועים בכל מה שקשור להמשך הדרך. אתם תדעו כי את האחריות אתם מפקידים בידיים הכי מנוסות שיש. היועץ ידע מה הוא נדרש לעשות כדי להוציא את המירב מהמשאבים שעומדים לרשותו.

he_ILעִבְרִית